Ваш кошик порожній

Як зняти зірочку з бензопили: підказки домашньому майстру

Як зняти зірочку з бензопили: підказки домашньому майструЗавдяки своїй ефективності, простоті в роботі і доступності бензопили активно не тільки експлуатуються професіоналами, але і використовуються в побуті. Їхня довговічність багато в чому залежить від належного догляду і своєчасної заміни зношених деталей. Енергію оберту від приводу до ланцюга передає барабан зчеплення. У процесі роботи зубці зірочки просто стираються в результаті тертя металу. Частота ремонту барабану зчеплення безпосередньо залежатиме від інтенсивності експлуатації інструмента. Отже, як зняти зірочку з бензопили своїми руками і що для цього необхідно? Покрокова інструкція допоможе уникнути головних помилок і все зробити правильно. Якщо у вас виникнуть питання після прочитання, завжди можна проконсультуватися з фахівцями інтернет-магазину "ToolParts". А почергове використання двох-трьох ланцюгів замість одного дозволить продовжити термін експлуатації ведучої зірочки.

Як зняти зірочку з бензопили: необхідні допоміжні інструменти

Перед тим як зняти зірочку з бензопили, необхідно озброїтися спеціальним інструментом:

  • універсальним ключем;
  • знімачем відцентрового механізму або зчеплення;
  • стопором поршня.

Їхнє використання дозволить швидко зняти зірочку з бензопили, нічого побіжно не пошкодивши. При купівлі нової запчастини необхідно звернути увагу на маркування. Ведуча зірочка повинна мати однаковий розмір із веденою, тому не соромтеся консультуватися з менеджерами інтернет-магазину "ToolParts".

Як зняти зірочку з бензопили: послідовність дій

Навіть у одного виробника конфігурація механізму, який працює, в різних бензопилах часто відрізняється. Але все ж принцип дії цього інструмента у всіх моделей однаковий. Можна виділити основні універсальні моменти в тому, як зняти зірочку з бензопили власноруч:

  • демонтуємо кришку гальма ланцюга, при цьому стрічка гальма не повинна торкатися чашки зчеплення;
  • викручуємо свічку пили, а на її місце вставляємо стопор поршня - допоміжний інструмент, приготований заздалегідь;
  • у роз'єм ключа вставляємо знімач зчеплення і за годинниковою стрілкою викручуємо муфту. Не варто для цієї маніпуляції використовувати зубило та молоток, якщо не хочете збити грані;
  • знімаємо барабан з ведучою зірочкою, оцінюємо її зношення, за потреби замінюємо;
  • перед збором бензопили звертаємо увагу на стан підшипника, змащуємо його.

Варто врахувати, що на деяких моделях цього інструмента в барабані зчеплення може стояти шайба, а в деяких приводах - пружина. Важливо запам'ятати, як вони були встановлені, щоб правильно провести зворотню збірку бензопили.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть