Як вибрати і купити якісні запчастини для болгарки?

Рано чи пізно професіоналам і домашнім майстрам доводиться зустрічатись з необхідністю купити будь-які запчастини для болгарки (КШМ) і зробити ремонт. Запчастини та комплектуючі для болгарок бувають оригінальними і неоригінальними. Оригінальні вузли для КШМ коштують дорожче, не завжди є в наявності. У таких випадках можна вибрати і купити якісні копії запчастин від перевірених виробників, які не поступаються за якістю оригіналам, доступні за ціною і оптимально справляються з навантаженнями.

Запчастини для болгарки: широкий вибір недорогих якісних деталей

Щоб швидко вибрати необхідні деталі, враховуйте, що всі запчастини для болгарок в нашому каталозі розподілені за тематичними категоріями. У каталозі представлені якісні комплектуючі і запчастини для КШМ найбільш популярних брендів: Makita, Bosch, Ferm, Stern, «Темп», Sparky, «Енергомаш», Einhell, Craft, Eurotec, DWT, Metabo, Rebir, «Арсенал».

Як вибрати і купити якісні запчастини для болгарки-01

Вичерпні описи, технічні характеристики і параметри, схеми і фото допоможуть вибрати та купити сертифіковані запчастини для КШМ.

 • Конічна пара для болгарки.
 • Вал (шпиндель) на КШМ.
 • Клавіші на болгарку.
 • Ключі та гайки.
 • Кнопки стопора для КШМ.
 • Корпус редуктора болгарки.
 • Ручки і елементи захисту на КШМ.
 • Мастило редуктора болгарки.

Скориставшись фільтром, ви зможете вибрати запчастини для болгарки конкретного виробника. Серед найбільш затребуваних – витратні матеріали та запчастини для болгарок наступних модифікацій: Bosch 125, Ferm 125, DWT 125LW, Makita 5030, Stern 125, «Інтерскол» 115, «Фіолент» 230. Залежно від ваших завдань, для певної моделі КШМ є можливість вибрати і замовити оригінальні або універсальні запчастини в необхідній кількості.

Конічна пара для болгарки: як вибрати запчастини коректно

Зубчаста передача обертання від електродвигуна на вал шпинделя через планетарну шестерню редуктора – це вузол, який називається конічною парою для болгарки. Шестерні забезпечують грамотну роботу передавального механізму болгарки. Оскільки профіль зубів і проріз мають специфічні параметри, змінювати цю запчастину для КШМ необхідно тільки в парі.

Вибрати і купити одну шестерню з конічної пари для КШМ – рішення не раціональне. Зношена шестерня, що залишилася в механізмі болгарки, провокує прискорений знос нової запчастини. Подібна заміна запчастин допустима лише для болгарок, у яких провідна шестерня встановлена ​​на черв'ячному валу.

Перш ніж вибрати і купити шестерні на болгарку, необхідно звіритися з розмірами, зазначеними в схемах на сайті:

 • Посадковий діаметр КШМ – через запресування або шпонку.
 • Зовнішній діаметр залежної шестерні – допустимо невелике відхилення.
 • Кількість зубів – якщо вибрати конічну пару комплектом, допускається розбіжність параметра з характеристиками вашої болгарки.
 • Висота шестерні.
 • Посадка провідної шестерні.

При підборі аналогів запчастини для КШМ слід орієнтуватися на моделі інструменту.

Як вибрати і купити вал (шпиндель) на болгарку

Ламання валів КШМ проявляється зазвичай поширеними дефектами:

 • Люфт шкантного з'єднання.
 • Провертання вала щодо внутрішньої обойми через несвоєчасну заміну підшипника.
 • Знос різьблення внаслідок критично затиснутих дисків болгарки.

При простому підборі запчастини за основу допускається прийняти розміри посадкових діаметрів підшипника фланця, посадки залежної шестерні і хвостовика. Оскільки конфігурація інертної частини шпинделя і довжина різьблення можуть відрізнятися, габаритною довжиною вала (шпинделя) на болгарку можна знехтувати. Щоб не виникли труднощі з плямою контакту конічної пари, необхідно звірити величину робочої довжини валу за кресленням. Після чого остаточно вибрати і купити вал КШМ.

Як вибрати і купити якісні запчастини для болгарки-02

Гайки і ключі для болгарок: які види запчастин вибрати

Для фіксації робочих дисків на КШМ використовуються гайки притискні або плаваючого типу. Для бюджетних модифікацій болгарок, які використовуються зрідка, можна вибрати класичні запчастини. Залежно від виду виконуваних робіт, в каталозі можна купити набори затискних гайок для болгарки під ключ, одинарні та подвійні моделі.

Для професійної інтенсивної роботи оптимально купити швидкозажимні гайки, ключі для болгарки в таких випадках не потрібні, а зняття / встановлення робочого диска здійснюється за лічені хвилини. У каталозі можна вибрати універсальні швидкозажимні кріплення для дисків, які підходять для більшості КШМ різних виробників.

Щоб правильно вибрати ключі для болгарки, слід враховувати фактичні розміри оснащення, а також якість матеріалу виготовлення ключа для КШМ.

Тяжки і клавіші на КШМ: як вибрати необхідну модифікацію

Такі запчастини, як тяги і клавіші для болгарки можуть вийти з ладу внаслідок механічних пошкоджень, некоректної експлуатації КШМ. У каталозі можна вибрати і купити недорогі запчастини універсального типу, залежності від виробника КШМ – окремо тяги і клавіші на тяги на болгарку.

Кнопки стопора на болгарку: як діагностувати несправність і вибрати нову деталь

Нескладна запчастина гарантує безпечну експлуатацію КШМ – зняття і заміну робочого інструмента. Стопорна кнопка болгарки також застосовується для екстреної зупинки двигуна. Причинами несправності запчастини можуть бути наступні фактори:

 • Механічне зношення поверхонь посадкового місця фіксатора і металевого стрижня.
 • Невміле поводження – при натисканні на стопор при обертанні вала КШМ з ладу миттєво виходить металевий стрижень.
 • Заклинювання робочого інструменту в оброблюваній деталі – при відкручуванні, внаслідок великих навантажень, фіксатор ламається.
 • При розбиранні вузла може загубитися пружина.

Якщо дефект встановлений, слід вибрати і купити новий фіксатор. Перед заміною запчастини – уважно оглянути редуктор всередині на предмет наявності решток поламаних частин стопора. Надалі необхідно коректно встановлювати робочий інструмент в КШМ.

Як вибрати і купити якісні запчастини для болгарки-03

Як вибрати корпус редуктора на КШМ

Міцний корпус редуктора – це каркас із легкосплавних матеріалів, що з'єднує шестерні з електродвигуном. Призначений корпус для надійного захисту внутрішнього устрою болгарки від зовнішніх пошкоджень. Внаслідок конструктивних особливостей, ця запчастина для КШМ рідко виходить з ладу.

Поломки корпусу редуктора на болгарку переважно відбуваються внаслідок падіння інструменту, невдалої спроби закрити або відкрутити затискні гайки диска КШМ. У деяких випадках запобігти ламанню запчастини не завжди можливо. Щоб правильно вибрати корпус редуктора для болгарки, слід орієнтуватися на технічні характеристики, розміри, модель КШМ, візуальні складові.

Ручки й захисні кожухи: як вибрати запчастини для безпеки

При роботі болгаркою важливо дотримуватися вимог безпеки, захистити себе від заклинювання або розриву диска. Відповідно до моделі КШМ в каталозі можна вибрати і купити ручки й захист для болгарок. Спеціальний кожух запобігає вилітанню робочого інструменту, металеві осколки не принесуть серйозних ушкоджень працівникові.

Крім того, для захисту оператора під час роботи з болгаркою слід використовувати кожух для запобігання попадання пилу, дрібних частинок в очі. Щоб правильно вибрати запчастину, необхідно враховувати діаметр робочого диска, який встановлюється на болгарку.

Як вибрати й недорого купити запчастини в інтернет-магазині ToolParts

Найширший асортимент запчастин в нашому інтернет-магазині дозволяє вибрати і купити необхідні деталі для болгарки конкретної модифікації від відомих брендів або універсальні вузли для КШМ. Всі запчастини для болгарки сертифіковані, відповідають встановленим нормам якості та безпеки.

Досить просто відкрити каталог, вибрати цікаву категорію запчастин для КШМ і оформити замовлення. До ваших послуг професійні консультанти, впевнено орієнтуються у всьому різноманітті запчастин і комплектуючих для КШМ. Ви зможете вибрати будь-яку запчастину – стандартну або важливу деталь конструкції болгарки.

Товары в корзине на сумму:
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть