Доставка

Швидка доставка, зручна оплата

Одним із таких магазинів, чия репутація йде на крок попереду його імені, є «ToolParts». Привабливі ціни, великий спектр послуг, величезний асортимент, можливість заощадити час і гроші - лише невелика частка тих переваг, якими може скористатися кожен клієнт «ToolParts».

Не хочете витрачати дорогоцінний час на пошук запчастин до електроінструментів в звичайних магазинах? Скористайтеся пропозицією «ToolParts»

Приємна новина: відтепер замовляти запчастини до електроінструментів або побутової техніки ви можете, не встаючи з дивана. За допомогою ноутбука ви обираєте необхідний товар на нашому сайті, залишаючи заявку відповідного змісту. А ми швидко і недорого доставляємо його в будь-який куточок України за допомогою кур'єрських служб доставки: Ін-Тайм або Нова Пошта.

Дніпропетровськ, Одеса, Київ, Донецьк, Харків - невеликий перелік тих міст, із жителями яких ми співпрацюємо вже протягом досить тривалого часу. Відправлення вантажів у «ToolParts» здійснюється щодня, а терміни доставки не перевищують 3 днів (залежно від кінцевого пункту призначення).

Ми пропонуємо своїм клієнтам дві форми оплати на вибір. А чи буде це оплата товару при отриманні (накладна) або передоплата на картку «ПриватБанку» - вирішувати тільки вам.

Товары в корзине на сумму:
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть