Несправності пилососів LG і їх усунення

Чистота в домі – запорука не тільки комфорту і затишку, але й здоров'я всіх членів сім'ї. Підтримувати порядок потрібно регулярно, однак вручну прибирати – довго і не надто приємно. Саме тоді на допомогу нам приходить пилосос. Він швидко справляється з усіма забрудненнями, проводить ретельне очищення підлоги і килимових покриттів, в тому числі у важкодоступних місцях. І коли порохотяг виходить з ладу, це вносить істотний дискомфорт в наше життя. Якщо таке трапилося з вашою технікою, не поспішайте бігти в магазин за новим приладом. В цій статті ми розповімо, як провести ремонт пилососа LG своїми руками. Зробити це не так вже й складно, якщо ви володієте мінімальним набором знань і умінь по ремонту побутової техніки. Зазвичай ремонт пилососа "Ел Джі" обмежується заміною деталі, що вийшла з ладу. Тим паче, що сьогодні купити запасні запчастини і комплектуючі дуже легко.

Несправності пилососів LG і їх усунення-01

Коли потрібен ремонт пилососа LG?

Для початку слід розглянути випадки, коли потрібно проводити заміну двигуна в порохотяг "Ел Джі". На кожному конкретному прикладі ми розберемо, як дізнатися згорів мотор чи ні. Зазвичай заміну двигуна в пилососі LG потрібно проводити на п'ятому-шостому році експлуатації техніки. Варто відзначити, що не варто порівнювати нинішні моделі з тими побутовими приладами, які випускалися в Радянському Союзі, адже це зовсім різні речі. Отже, ознаки, які вказують на те, що потрібна заміна мотора в пилососі:

  1. Техніка голосно гуде. Причиною тому може стати зношування підшипників. В цьому випадку можна вибрати в магазині нові запчастини для пилососів і поміняти їх, однак на практиці такий ремонт не завжди дає результат. При підвищеному шумі техніки не поспішайте міняти двигун, спочатку перевірте, чи не забита щітка або шланг приладу.
  2. Пилосос сильно нагрівається. Звичайно, цей побутовий прилад в процесі експлуатації трохи нагрівається. Однак, якщо пилосмок LG працює, але не довше 5 хвилин, значить виникають проблеми з термостатом, який розташований поруч з мотором або на ньому. У разі перегріву двигуна, термостат відключає його.

Є низка причин тому, що пилосос сильно нагрівається. Зокрема це:

  • занадто заповнений мішок або контейнер. Якщо ви забуваєте вчасно витрусити сміття, це призводить до того, що двигун пилососа "Ел Джі" працює з додатковим навантаженням;
  • забиті щітка або шланг. В цьому випадку потрібно просто прочистити або продути обидві деталі, щоб вирішити проблему;
  • підгоріла обмотка або якір – ця причина перегріву пилососа є найголовнішою. Визначається вона методом виключення. Якщо ви очистили контейнер від сміття, перевірили шланг, прибрали фільтр, але пилосмок LG все одно нагрівається так, що до нього неможливо доторкнутися, а потім ще й сам відключається, сміливо замінюйте двигун.

Слід також додати, що термостат не допустить перегріву техніки, він відключить її.

Несправності пилососів LG і їх усунення-02

Як зробити заміну мотора в пилососі LG своїми руками?

Всіх, хто остерігається самостійно робити ремонт побутової техніки, можемо запевнити, що нічого складного в цьому немає. Уявіть собі ситуацію, що у вашому пилососі LG вийшов з ладу мотор. Ви несете прилад до майстра, який озвучує ціну за ремонт, і тут потрібно враховувати один важливий момент. Вартість заміни зламаної деталі складається з двох компонентів. Майстри беруть гроші не тільки за запчастину, яку вони встановлюють, але і додаткову плату за свою роботу. Це природно, адже заміна мотора в пилосмоці "Ел Джі" означає те, що техніка отримує певний термін гарантії після ремонту. Якщо деталь вийде з ладу під час дії гарантійного талона, майстру доведеться знову міняти її, але вже за свій рахунок. Будь-яка послуга зумовлює відповідну ціну. Вам слід пам'ятати, що сьогодні дуже багато підробок запчастин, і майстри ризикують, встановлюючи їх. Якщо не хочете, щоб протягом швидкого терміну прилад для прибирання будинку знову вийшов з ладу, краще провести ремонт пилососа "Ел Джі" своїми руками.

Тепер поговоримо ще раз про термостат, який оберігає техніку від перегріву. Деякі домашні майстри, щоб пилосос не вимикався, просто прибирають запобіжник. Однак це може мати серйозні наслідки. Корпус в результаті перегріву може бути пошкоджений, крім того виникає ризик загоряння проводки – таке траплялося вже неодноразово. Якщо виробник встановив захисний пристрій, значить він дійсно потрібний для роботи пилососа. Краще провести заміну деталі, про вихід з ладу якої сигналізує термостат, і спокійно користуватися приладом без ризику негативних наслідків.

Чому пилосос LG погано тягне?

Для якісного ремонту важливо розібратися в причинах проблеми. Крім виходу з ладу мотора порохотяга LG, їх може бути кілька. Зокрема це:

  1. Щітка або шланг забиті сміттям. Практично кожен другий пилосос виходить з ладу з цієї причини. Багатьом власникам, особливо якщо це представниці прекрасної статі, просто не приходить на гадку від'єднати шланг і перевірити, як тягне пилосос на вході в корпус. Часом там застрягають волоські горіхи, дрібні дитячі іграшки, цукерки, шкарпетки і багато іншого. Тому перш ніж купувати нові запчастини до пилососа LG і розбирати двигун, перевірте спочатку прохідність шланга і щітки.
  2. Забився фільтр. На пилососі "Ел Джі" встановлено два і більше фільтрів. Як тільки вони забиваються, ККД суттєво знижується. Почистити фільтр дуже легко, адже він знаходиться в легкодоступному місці, проте багато господарів нехтують такою простою маніпуляцією, вказуючи на вагомішу несправність.
  3. Вихід з ладу симістора. У цьому випадку ситуація серйозніша. Для того щоб перевірити деталь, потрібно безпосередньо підключити двигун. Людина, яка має навички роботи з електропроводкою та спеціальними інструментами, зробить це без проблем. Однак якщо ви вперше бачите плату з різними маленькими детальками, краще не намагайтеся туди лізти, а доручіть справу фахівцеві.
  4. Гумові прокладки зсохлися. Така несправність трапляється нерідко. А все тому, що в пилососі LG багато різних гумових прокладок. Одні встановлені на кришці корпусу, що прикриває контейнер для сміття, інші на двигуні з передньої і задньої частини. Саме від гумових прокладок залежить відсутність підсосу повітря зовні. Якщо ви бачите, що з двигуном все в порядку, то перш за все зверніть увагу, наскільки щільно сидить мотор на своєму місці. Якщо він навіть трохи хитається, слід підкласти під його задню частину прокладку, щоб передня частина була притиснута якомога щільніше.
  5. Вихід з ладу підшипників. Цю несправність визначають за тією ознакою, що пилосос "Ел Джі" почав сильно грітися, іскрити і голосно гудіти. У той момент, коли підшипники виходять з ладу, обороти мотора падають, виникає іскріння на щітках, відповідно потужність приладу знижується. Можна поміняти підшипники або ж замінити цілий мотор, щоб бути впевненим в тому, що техніка прослужить ще довгий проміжок часу.

Таким чином, перш ніж робити заміну двигуна пилососа LG, варто для початку перевірити працездатність інших деталей, а саме: шланга, щітки, семістора, прокладок, фільтра. Так ви зможете заощадити і час, і гроші.

Товары в корзине на сумму:
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть